Kącik dziecka w ogrodzie. Co koniecznie kupić?

Kącik dziecka w ogrodzie. Co koniecznie kupić?

Jeżeli masz dziecko, w twoim ogrodzie obowiązkowo powinien znaleźć się mini plac zabaw. Zachęcisz w ten sposób malucha do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

W dobie komputerów, tabletów i smartfonów zadaniem rodziców jest zachęcanie dzieci do spędzania, jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Możesz to zrobić , jeżeli w ogrodzie znajdzie się bezpieczne miejsce do zabawy dla dziecka.

Plac zabaw w domowym ogrodzie

Jeżeli chcesz zachęcić dziecko do spędzania czasu na świeżym powietrzu, to dobrym pomysłem będzie zbudowanie z myślą o nim w ogrodzie mini placu zabaw. Obowiązkowo powinny się w nim znaleźć:

  • huśtawki z drabinkami,
  • piaskownica,
  • mini małpi gaj, który rozwinie umiejętności koordynacyjne twojego dziecka,
  • drążki do podciągania.

Dzięki takiemu wyposażeniu placu zabaw, nie będziesz musiał długo namawiać dziecka do wyjścia na zewnątrz. Warto wykorzystać bezpieczne urządzenia z atestami do stworzenia takiego kącika zabaw w ogrodzie.

Basen w ogrodzie

W wakacje w ogrodzie warto ustawić basen, w którym twoje dziecko będzie się mogło bawić. Maluchy uwielbiają pluskać się w wodzie. Możesz kupić gumowy, który łatwo można napompować i w razie potrzeby spuścić z niego powietrze. Dziecko będzie mogło się w nim bawić różnego rodzaju zabawkami i spędzać niezwykle udany czas.

Zabawa w ogrodzie? Sprawdź, aby twoje dziecko miało własny kącik. Wyjątkowe produkty w bardzo dobrych cenach znajdziesz poniżej: